FORGOT YOUR DETAILS?

درباره ما

شرکت بین المللی آریا صنعت بهینه درسال1380درایران ودراداره ثبت مالکیتهای صنعتی تهران به ثبت رسیدودرابتدا جهت ساخت پالایشگاه با طرف فرانسوی خود وارد مذاکره شد و عقد قرارداد کرد . پالایشگاه پترومکس درایران پس از سه سال تلاش بی وقفه و با همکاری کامل شرکت آلمانی در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز ساخته شدو به تولید انبوه رسید. شرکت پترومکس با به کارگیری نیروهای متخصص آلمانی و مهندسین با تجربه ایرانی در بخش آزمایشگاهی و فورمولاسیون توانست بخش عظیمی ازتکنولوژی ساخت روغن را از آلمان به ایران انتقال دهد.

محصولات شرکت پترومکس از لحاظ کیفیتی و بسته بندی مطابق با جدیدترین استانداردهای انجمن نفت آمریکا (API) واستانداردهای انجمن مهندسین خودرو (SAE ) می باشدومطابق با نیازهای خودروهای روز دنیا طراحی وتولید شده است. ودرضمن محصولات پترومکس مورد تائید موسسه استاندارد وتحقیقات صنعتی ایران می باشد ودارای مجوزهای کامل است. قابل توجه اینکه محصولات پترومکس به صورت کاملا مستقیم از شرکت به اتوسرویسها عرضه می گردد . لذا با کنترل کامل بازرسان شرکت از عدم وجود محصولات تقلبی اطمینان خاطر دارد.

سخن مدیریت
با سلام خدمت همکاران اتو سرویس گرامی
شرکت روغن موتور  پترومکس با فراهم سازی یک سبد کالایی و با کیفیت،با توزیع محصولات خود به صورت مستقیم به اتو سرویس ها و به صورت پخش مویرگی از حضور محصولات تقلبی جلوگیری نموده و با به کارگیری نیروهای مجرب و و کار آزموده سالیانیست که در این امر موفق بوده است .شرکت با تکثیر پوستر ،لیبل های متنوع ،بنر ،استیکر ،کات استند (آدمک )،پلی استند (قفسه) کاتالوگ ،بروشور ،دستمال کاغذی خودرویی ،لباس کار ،پخش تیزرهای ویدئویی،بیلبوردهای کنار اتوبان و پلهای عابرین پیاده ،روزنامه های کثیرالانتشار ،مجلات تخصصی خودرویی و...سعی بر این داشته تا در زمینه تبلیغات پررنگ ظاهر شود تا شما را در جهت معرفی محصولات باکیفیتمان به مصرف کننده کمکی کرده باشیم .شرکت بیدومکس امید دارد با تکیه بر توان تجهیزات آزمایشگاهی خود و با بهره گیری از نیروهای انسانی متخصصین ایرانی و آلمانی گامی بزرگ در جهت پژوهش و بومی سازی تکنولوژی این صنعت و خودکفایی کشور عزیزمان ایران بردارد.

آغاز کار شرکت پترومکس از دوره های تخصصی رشته نفت و پتروشیمی در دانشگاه سوربن شهر پاریس بود جایی که مدیران و متخصصان شرکت  در سال 2000 میلادی با گذراندن این مدارج علمی و پس از عقد قرارداد با شرکت آلمانی لیون ریس برگ جدیدی را در صنعت تولید روغن موتور در ایران ورق زدند .پالایشگاه شرکت پترومکس پس از سه سال تلاش بی وقفه و با همکاری کامل طرف آلمانی ،در شهرک صنعتی اشتهارد اراک واقع در استان مرکزی ساخته شد و به بهره برداری رسید.
شرکت پترومکس که دارای یکی از مجهز ترین آزمایشگاه های روغن دنیاست ،با به کارگیری از نیروهای متخصصین
آلمانی و مهندسین با تجربه ایرانی در بخش آزمایشگاهی و فرمولاسیون توانسته است بخش عظیمی از تکنولوژی ساخته روغن موتور را از کشور آلمان به ایران انتقال دهد.
شرکت پترومکس از لحاظ کیفیتی و بسته بندی مطابق با جدیدترین استانداردهای انجمن نفت آمریکا (API)و استاندارهای انجمن مهندسین خوردو (SAE)می باشد و مطابق با نیازهای خودروهای روز دنیا طراحی و تولید شده است.این موضوع مورد تائید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد و دارای مجوزهای کامل است. شرکت بیدومکس با کسب اطلاعات و امارهای جهانی بازرگانان و تجار با نفوذ به بازارهای جهانی بخش عمده ی محصولات خود را به سراسر دنیا صادر نموده و برای کشورمان افتخار افرینی می کند.

شتاب بدون مکث با روغن موتور پترومکس
حال که روغن موتوری با کیفیت استاندارهای جهانی به بازار ایران عرضه گردیده ،بیدومکس وظیفه خود دانسته تا در کنار سلامت خودرو ،به فکر سلامت جسم و روح جامعه نیز باشد .در این راستا با فراهم نمودن مجموعه فرهنگی -ورزشی مجهز به سالن های بدنسازی ،ورزشهای رزمی و زمین فوتبال جهت رده سنی جوانان ،بزرگسالان و پیشکسوتان و با در اختیار گذاشتن آن برای عموم نقش پررنگ خود را در این زمینه ایفا نموده است.

 

TOP